به گزارش روز سه شنبه سایت خبری راسان خبر_  سید کمال‌الدین میرجعفریان در بازدید از پروژه‌های مختلف راهسازی محور ایلام – به مهران بر تسریع روند اجرای این بزرگراه تاکید کرد.  مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: کل محور ایلام – مهران در قطعات مختلف در حال اجرای عملیات چهار خطه شدن است و […]

13951103000300_Test_PhotoH

به گزارش روز سه شنبه سایت خبری راسان خبر_  سید کمال‌الدین میرجعفریان در بازدید از پروژه‌های مختلف راهسازی محور ایلام – به مهران بر تسریع روند اجرای این بزرگراه تاکید کرد.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: کل محور ایلام – مهران در قطعات مختلف در حال اجرای عملیات چهار خطه شدن است و با توجه به تعطیلات نوروز و ترافیک نسبتا سنگین این محور در چند روز اخیر روند راهسازی در این مسیر تا حدودی محدود شد که با اتمام تعطیلات با شتاب محسوس عملیات اجرایی در نقاط مختلف ادامه خواهد یافت.

 وی با اشاره به اینکه محور مذکور در زمان اربعین حسینی (ع) از پر ترددترین محورهای کشور است، افزود: طبق برنامه ریزی‌های به عمل آمده تلاش خواهد شد بیشتر محور تا آن زمان چهار خطه شود و بعضی از نقاط نیز احتیاج به حفاری تونل و احداث پل‌های بزرگ  و خاکبرداری‌های عظیم دارد طبیعی است که به زمان بیشتری برای اجرا  نیاز داشته باشد که تلاش خواهد شد این مهم در کمترین زمان ممکن به لحاظ فنی عملیاتی شود.