رستمیان گفت:خدمات،هوشمند، نوین و ارزشمند شرکت پست در استان گامی مهم در راستای تحقق دولت الکترونیک است.

IMG_2017011444834

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل پست استان،درراستاي همكاريها و تعاملات في مابين،رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با گله داری سرپرست پست استان ديدار و كفتگو كرد.

دراين ديدار رستمیان با بيان نقش و اهميت خدمات ویژه،نیابتی و الکترونیکی پست و همچنين تعامل مؤثر و سازنده با ساير دستگاههاي اجرايي،خواستار همكاري و مساعدتهاي بيش از پيش اين شبكه در جهت ارائه انواع خدمات الکترونیکی تحت وب به خانوارهای تحت پوشش این نهاد(شهدا و جانبازان) در استان شد.

وي ضمن ابراز رضايت از برون سپاری و واگذاري انواع خدمات بنیاد شهید به پست استان، ازفعاليت هاي آسان،ارزان و ارزنده اين شبكه در جهت رضایتمندی بیشتر مردم ياد كرد و افزود:انتظار ميرود كه با مشاركت و همكاري مسؤلين پست استان در راستای کاهش مراجعات حضوری و همچنین هزینه های سربار خانوارها بتوان گامهای مؤثری را در این زمینه برداشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عنوان کرد: با مهندسی کردن فرایندهای خدمات قابل ارائه بیش از بیست نوع خدمت نیابتی این نهاد در قالب سرویس های الکترونیکی تحت وب و در جهت بالا بردن سطح رضایتمندی خانوارهای تحت پوشش به پست استان واگذار خواهد شد.

سرپرست پست استان نيز با اشاره به توانمندی ها و قابلیت های شبكه پستی در سه بستر فيزيكي،الكترونيكي و مالي دركشور نسبت به معرفی انواع سرویس هاي نوين  و خدمات پستی در شبكه،خدمات ویژه شهروندی(پست تلفنی۱۹۳)توزیع اخطاریه هاي تسهیلات بانکی متقاضيان،دریافت و ارسال امانات تجاری در سریعترین زمان ممکن با توجه به راه اندازی خط مبادله مستقیم و شبانگاهی ایلام به تهران و بالعکس،تبلیغات فيزيكي مؤثر در  فضاهای پستی،وب سرویس کد پستی ده رقمی،خريد و فروش اينترنتي و تجارت بين الملل در بستر الكترونيك و لزوم استفاده خريداران از شبكه هاي شتاب بانكي براي اين امر،مطالبي را عنوان كرد و افزود:اميدواريم كه با انعقاد تفاهم نامه های في مابين كاري و انجام كيفي و مطلوب خدمات نيابتي زمينه هاي برقراري هر چه بيشتر اينگونه تعاملات را در استان با مشارکت دستگاههای اجرایی فراهم نمود.

گله داری باتشریح كامل پروژه GNAF در سطح كشور توسط شركت پست،بكارگيري و استفاده ازز بانک های اطلاعاتی پست را بهترین عامل راستی آزمایی نشانی مشتریان و خانوارهای تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی کرد.

درپایان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اتفاق گله داری سرپرست پست استان،ضمن بازدید از باجه مرکزی این اداره کل از نزدیک با روند اجرایی خدمات انجام شده توسط پست قرار گرفت.