به گزارش راسان نیوز؛ شیرخانی در آئین تجلیل از خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران شرکت گفت : خانواده های معظم شهدای همکار مایه مباهات و افتخار صنعت برق به ویژه شرکت توزیع برق ایلام هستند. مهندس هادی شیرخانی در ادامه افزود : وجود جانبازان و ایثارگران در این شرکت ودر سنگر خدمت به […]

d2_2425

به گزارش راسان نیوز؛ شیرخانی در آئین تجلیل از خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران شرکت گفت : خانواده های معظم شهدای همکار مایه مباهات و افتخار صنعت برق به ویژه شرکت توزیع برق ایلام هستند.
مهندس هادی شیرخانی در ادامه افزود : وجود جانبازان و ایثارگران در این شرکت ودر سنگر خدمت به خلق خدا، نمود اعتقاد راسخ این قشر فرهیخته به مفهوم ایثار  و از خود گذشتگی است .
وی تاکید کرد: برگزاری مراسم تجلیل در واقع نشان دهنده سپاسگذاری وادای احترام به روح بلند شهیدان سرفراز و از سویی اعلام همبستگی با آرمان های جانبازان و ایثارگران گرانقدر است .
مدیرعامل برق استان در حاشیه این آئین به نقش مهم خانواده های صنعت برق در جهت آگاهی بخشی به عموم مردم و مدیریت مصرف برق اشاره کرد و تصریح نمود : الگوی رفتاری خانواده صنعت برق می تواند به عنوان یک مدل برای  تبین یک الگوی اجتماعی در راستای مدیریت مصرف برق باشد
شیرخانی اضافه کرد : کاهش تلفات انرژی الکتریکی و وصول مطالبات از اهم سیاست های شرکت در سال پیش روست.
گفتنی است در ادامه با اهدا لوح سپاس از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شرکت توزیع برق ایلام تقدیر به عمل آمد.