راسان خبر؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام دربازدید ازمدیریت توزیع برق شهرستان دره شهر گفت: برای رسیدن به  اهداف بزرگ حتما نیاز نیست از کارهای بزرگ و پیچیده شروع کرد، برنامه ریزی مدون و تلاش گام به گام می تواند انسان را به اهداف نزدیک نماید. مهندس هادی شیرخانی درادامه افزود: کاهش […]

dare2_2411

راسان خبر؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام دربازدید ازمدیریت توزیع برق شهرستان دره شهر گفت: برای رسیدن به  اهداف بزرگ حتما نیاز نیست از کارهای بزرگ و پیچیده شروع کرد، برنامه ریزی مدون و تلاش گام به گام می تواند انسان را به اهداف نزدیک نماید.
مهندس هادی شیرخانی درادامه افزود: کاهش تلفات انرژی سرفصل و هدف صنعت برق در ایام پیش روست و برای تحقق آن باید به سمت فعالیت های گروهی و سیستماتیک سوق پیدا کرد، ازاین می طلبد که با نگاهی ویژه و تلاشی صد چندان به این مقوله نگریست.
وی ادامه داد: طبق پیش بینی های صورت گرفته در تابستان پیش رو با احتمال کاهش ۲ تا ۵ هزار مگاواتی برق مواجه خواهیم بود و با توجه به محدودیت های تولید، مدیریت و برنامه ریزی برای توزیع انرژی و جلوگیری از اتلاف و هدررفت آن نقش مهمی در کاهش خاموشی خواهد داشت.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق ایلام با اشاره به اینکه در حوزه کاهش تلفات انرژی پس از تشکیل اتاق فکر و استفاده از نظرات و ایده های نخبگان طرح های خوبی در دست اقدام داریم، تاکید کرد: پاکسازی روستاها و مناطق آلوده در قالب کارگروهایی که متشکل از تمامی واحد ها در امورهای ۱۵ گانه است از مهمترین رویکرد های این شرکت می باشد و باید در نهایت اهتمام و دقت اجرا گردد.
 شیرخانی در خاتمه  از همکاران خود خواست تا به چالش های پیش روی صنعت برق جهادی بنگرند چرا که یکی از افتخارات ایشان خدمت به مردم و تامین آسایش آنان است.