کامران سلیمان پور، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام دقایقی پیش در گفت‌وگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: توزیع آرد ویژه تعطیلات نوروزی در نیمه دوم اسفند سال گذشته در بین نانوایان سطح استان انجام شده و ۳۰ درصد سهیمه آرد فروردین ماه نیز این راستا فروش و توزیع شده است. وی […]

کامران سلیمان پور، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام دقایقی پیش در گفت‌وگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: توزیع آرد ویژه تعطیلات نوروزی در نیمه دوم اسفند سال گذشته در بین نانوایان سطح استان انجام شده و ۳۰ درصد سهیمه آرد فروردین ماه نیز این راستا فروش و توزیع شده است.

وی افزود: کارخانه‌ها و مراکز توزیع آرد استان در تعطیلات نوروزی فعال است و میزان عرضه و تقاضا در این ایام رصد می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام بیان داشت: همچنین در این ایام با تمهیدات انجام شده تولید آرد کافی در کارخانه تامین و آرد مورد نیاز نانوایان استان فراهم شده است.

وی ادامه داد: میانگین مصرف آرد و نان کشور هشت کیلوگرم در ماه بوده در حالیکه میانگین مصرف سرانه استان ایلام در ماه 10 کیلوگرم است.

وی اظهار داشت: در استان ایلام 800 واحد نانوایی دارای مجوز بوده که از این تعداد 682 نانوایی فعال هستند و در این میان سهم شهرستان ایلام 280 واحد است.