به گزارش راسان خبربه نقل از روابط عمومی، شهریار داری پور از درآمد 3 میلیون دلاری این شرکت از محل صادرات گوگرد در سال گذشته خبر داد. وی افزود : در سال گذشته 60 هزار تن گوگرد توسط این پالایشگاه تولید شده که  30 هزار تن از آن مورد مصرف داخلی و مابقی صادر شده […]

به گزارش راسان خبربه نقل از روابط عمومی، شهریار داری پور از درآمد 3 میلیون دلاری این شرکت از محل صادرات گوگرد در سال گذشته خبر داد.
وی افزود : در سال گذشته 60 هزار تن گوگرد توسط این پالایشگاه تولید شده که  30 هزار تن از آن مورد مصرف داخلی و مابقی صادر شده است.
مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام  با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 1.5 میلیارد متر مکعب گاز تصفیه شده به خط سراسری تزریق شده است،اظهار داشت: این مقدار گاز تصفیه شده مورد مصرف خانگی و صنعتی استان و دیگر استانهای همجوار قرار گرفته است
وی بیان داشت:  در سال گذشته بیش از 1.5 میلیون بشکه میعانات گازی در این شرکت تصفیه و 40 هزار تن LPG به پارس جنوبی ارسال شده است.
مدداری پور تصریح کرد:سال گذشته در راستای تحقق حمایت از کالای ایرانی در این شرکت فعالیت های موثر و خوبی انجام شد و امسال نیز برای رونق تولید برنامه های تعریف شده ایی در دست اقدام خواهد داشت.