به گزارش راسان خبر؛ احسان جمشیدزاده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام  اظهار داشت: شناسایی پتانسیل های مناطق و بومی سازی آموزشهای مهارتی و توجه به نیازسنجی و درخواست بازار کار  در سالجاری در دستور کار  فنی و حرفه ای قرار دارد. وی افزود: ضرورت ایجاد و راه اندازی دوره های پتروشیمی، نفت و گاز […]

به گزارش راسان خبر؛ احسان جمشیدزاده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام  اظهار داشت: شناسایی پتانسیل های مناطق و بومی سازی آموزشهای مهارتی و توجه به نیازسنجی و درخواست بازار کار  در سالجاری در دستور کار  فنی و حرفه ای قرار دارد.

وی افزود: ضرورت ایجاد و راه اندازی دوره های پتروشیمی، نفت و گاز در استان با توجه به نیاز بازار کار از جمله نیروی کار ماهر شرکت های پیمان کار و دستگاههای اجرایی استان قرار گیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ادامه داد: در سالجاری دپارتمان نفت و گاز با توجه به زیرساختها و پتانسیل های این شهرستان راه اندازی کرده و بزودی آموزشهای NGL  برای نیروی کار بومی شهرستان آغاز خواهد شد.

وی در ادامه به اهمیت راه اندازی شورای مهارت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده در بحث تقسیم بودجه توسط استاندار و فرمانداران توجه بیشتری به بحث آموزش و اشتغال خواهد شد.

جمشیدزاده ادامه  داد: با توجه به بومی سازی آموزشهای مهارتی، کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای فضای آموزشی به مساحت 120 متر مربع جهت برگزاری کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای در بخش زرین آباد اختصاص یافت.