مشاور امور ایثارگران استاندار ایلام گفت: ادامه راه شهدا و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تضمین کننده امنیت کشور در دنیای پرتلاطم امروز است.

۱۲-۸

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ علی بیرانوند ؛ در آیین هفته امر به معروف و نهی از منکر با شعار (همه ما مسئولیم ) برگزار شد، گفت : آموزش و پرورش با توجه به رسالت خطیر و سنگین خود و با هدف تعلیم، پرورش وتربیت دانش آموزان و سوق دادن آنها به سمت تعالیم دین مبین اسلام ناب با همه دستگاه های استان در امور مختلف همکاری دارد ، لذا مشارکت همگانی برای تبیین راه‌های انتقال  فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر  به نسل آینده تکلیفی دینی است که با همدلی وتعامل بین همه دستگاهها تحقق پیدا می کند .

وی یادآور شد : نسل جدید برای داشتن آینده بهتر نیاز به برنامه ریزی دارد و آتیه روشن برای این بچه ها و هموار ساختن مسیر حرکت آنها به سوی آینده ای درخشان و موفق تنها با همکاری خانواده ها، ادارات و نهادهای مختلف با آموزش و پرورش امکان پذیر است.

وي خاطر نشان كرد : نسل جوان و نوجوان به عنوان سرمایه های اصلی این سرزمین باید از قیام عاشورا به عنوان یک درس و یک مکتب بزرگ انسان ساز نگاه کنند.

بیرانوند اظهار کرد : مهم ترین وظیفه آموزش و پرورش در تربیت فرزندان علاوه بر آموزش علم، آموزش امر به معروف و نهی از منکر است که از همان ابتدا خوب را از بد تمیز دهند ، تا بتوانند در جامعه خود مثمر ثمر واقع شوند و در راه پیشرفت جامعه خود کار ساز باشند.