به گزارش خبرنگار راسان خبر, خلیل حنیف که به منظور تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان ایلام سفر کرده بود گفت: اداره تعاون ,کار و رفاه اجتماعی تابلوی اجتماعی نظام است زیرا  ۶۴ درصد مردم بدون واسطه با این سازمان در ارتباط هستند. وی افزود:  کار کردن در […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر, خلیل حنیف که به منظور تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان ایلام سفر کرده بود گفت: اداره تعاون ,کار و رفاه اجتماعی تابلوی اجتماعی نظام است زیرا  ۶۴ درصد مردم بدون واسطه با این سازمان در ارتباط هستند.

وی افزود:  کار کردن در استان ایلام با توجه به منطقه و آب و هوا شرایط خاص خود را دارد و باید به این نکته توجه ویژه داشت.

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: استان ایلام از سطح مطلوبی در بین استان ها ی کشور برخوردار است به طوری که در بین 31 استان، ایلام در ردیف 15 استان برتر شناخته شده که این امر نشان دهنده نزدیکی ارتباط بین مردم و این اداره کل است.

مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز در این نشست گفت: با همکاری کارکنان توانستیم عنوان اول تا پنجم کشوری و در جشنواره شهید رجایی رتبه سوم کشوری را در سال های قبل کسب کنیم.

علیرضا زرگوش با اشاره به وضعیت مسکن مهر استان ایلام گفت:با همکاری دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان ها از هشت هزار و 600 واحد قابل واگذاری؛ هفت هزار و 500 واحد تحویل متقاضیان شد

شکراله شیرخانی , مدیرکل جدید تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان نیز ابراز امیدواری کرد:  با تولیدات فکری  و با تصمیم گیری های به موقع و مهم بتوانیم  رسالت سازمان را  با حفظ کرامت به این سرانجام برسانیم.

در پایان  این آیین از خدمات و زحمات علیرضا زرگوش مدیرکل سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی ایلام با اهدا لوح تقدیر و شکرالله شیرخانی به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.