به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  ایثار، سبلیمانی در نشست صمیمی با بازنشستگان بنیاد استان ایلام گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و حماسه آفرینی ایثارگران در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ، بازنشستگان بنیاد را مظهر تلاش ، ایثار و فداکاری دانست و ازآنان به عنوان عناصری فعال و پویا نام برد که […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  ایثار، سبلیمانی در نشست صمیمی با بازنشستگان بنیاد استان ایلام گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و حماسه آفرینی ایثارگران در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ، بازنشستگان بنیاد را مظهر تلاش ، ایثار و فداکاری دانست و ازآنان به عنوان عناصری فعال و پویا نام برد که می توانند در عرصه امور اجتماعی نقش آفرینی کنند.

وی افزود :همه با هم تلاش کنیم که ارتباط با یک دیگر را افزایش دهیم و در مراودات اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی نقش خود را پررنگ تر نمائیم .
وی اظهار امیدواری نمود ، نشست ها در همین راستا برنامه ریزی و از انسجام برخوردار شود و مسئولان کانون با درایت ، انتخابات کانون بازنشستگان استان ایلام نیز برگزارنمایند .
در ادامه این نشست هریک از بازنشستگان مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند ودر پایان در فضایی مملو از صمیمیت به تجدید خاطره از خدمات ارزشمند خود در طول سالیان خدمتگزاری خود پرداخته و جلوه های زیبایی را به نمایش گذاشتند.