به گزارش راسان خبر؛ مدیرکل بنیاد شهید ایلام با تبریک پیشاپیش دهه فجر ، برنامه های پیشنهادی این ایام را یک تجدید میثاق با آرمانهای والا امام وشهدا برشمرد وبر همکاری و مشارکت فعالانه آحاد ملت در برپایی جشن های انقلاب تاکید کرد. وی افزود: وی افزود: رمز بقاء این انقلاب بعد از لطف خدا و […]

images-(2)

به گزارش راسان خبر؛ مدیرکل بنیاد شهید ایلام با تبریک پیشاپیش دهه فجر ، برنامه های پیشنهادی این ایام را یک تجدید میثاق با آرمانهای والا امام وشهدا برشمرد وبر همکاری و مشارکت فعالانه آحاد ملت در برپایی جشن های انقلاب تاکید کرد.
وی افزود:
وی افزود: رمز بقاء این انقلاب بعد از لطف خدا و رهبری های داهیانه ولی فقیه به برکت خون شهداست و در دهه فجر انقلاب اسلامی برای پاسداشت این فرهنگ عاشورائی در جامعه تلاش کنیم .

رستمیان تصریح کرد :  انقلاب اسلامی ایران با توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و دین مبین اسلام شکل گرفته است که این امر باعث ماندگاری و تاثیر گذاری آن در جوامع مختلف شده است و دهه فجر ، تجديدمیثاق ملت با شهدا است .
 
 سلیمان رستمیان با اعلام برنامه‌های این کمیته، گفت: همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با توجه به شرایط ویژه سال جاری، برنامه‌های این کمیته همراه با نوآوری و ابتکار اجرا خواهد شد.
وی اظهار داشت: شهیدان معزز، جانبازان سرافراز، آزادگان گران‌قدر و فجرآفرینان سلحشور در پیروزی، تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی نقش بی‌بدیلی را ایفا کردند لذا تکریم از مقام شامخ این عزیزان و خانواده‌های معظم آنان امری ضروری بوده  و تمهیدات لازم برای حضور و مشارکت این قشر گرامی در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه آیین میهمانی لاله‌ها و  عطر افشانی و گلباران گلزار شهدا امری ضروری است.
رییس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اسان ایلام خاطرنشان کرد: در این راستا کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر، مسئولیت برنامه ریزی و اجرای همه‏ برنامه‌های مربوط به ایثار و شهادت و تجلیل از شهدا و ایثارگران را به عهده داشته و بر اساس تشکیل جلسه با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو، برنامه‌های  سال ۱۳۹۴ را مصوب شده است.
رستمیان در ادامه  گفت: برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها، عطرافشانی و گلباران گلزار مطهر شهدای سراسر استان ایلامم همزمان با ۱۵ بهمن ماه سال جاری و در گلزار مطهر شهدای صالح آباد به عنوان نماد استان ، برپایی جشن انقلاب در ادارات و نهادهای زیرمجموعه کمیته ایثارگران ، تجلیل ادارات و نهادهای استان از خانواده شهدا و ایثارگران تحت پوشش خود ، برگزاری نمایشگاه انقلاب  ، یادواره شهدای انقلاب اسلامی ، تبلیغات محیطی در حوزه ادارات این کمیته ، اجرای برنامه های تولیدی با همکاری صدا وسیما و شرکت ایثارگران در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح از جمله این برنامه ها را شامل می شود که برگزار خواهد شد .
مدیرکل بنیاد استان ایلام خاطرنشان کرد  ایثارگران استان ایلام همگام با ملت بزرگ ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن  وانتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت خواهند داشت ویک بار دیگر اقتدار خود رابه جهانیان نشان خواهند داد.