به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ خیرالله گراوند روز پنجشنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: ۳۵۱ روستا برای انتخابات اعضای سه نفره شورا و ۱۷ روستا نیز شورای پنج نفروه خواهند داشت. وی فرآینده انتخاب اعضای هیئت های اجرایی و نظارت را در انتخابات ۲۹ اردیبهشت استان ایلام مطلوب ارزیابی کرد و ادامه […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ خیرالله گراوند روز پنجشنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: ۳۵۱ روستا برای انتخابات اعضای سه نفره شورا و ۱۷ روستا نیز شورای پنج نفروه خواهند داشت.

وی فرآینده انتخاب اعضای هیئت های اجرایی و نظارت را در انتخابات ۲۹ اردیبهشت استان ایلام مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: با آمادگی ۱۰۰ درصد به استقبال این مراسم می رویم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام تاکید کرد: سه هزار و ۴۲ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ایلام ثبت نام کرده بودند که در نهایت پس از بررسی صلاحیت ها و انصراف تعدادی از انها این رقابت بین ۲ هزار و ۸۵۰ نفر برگزار می شود.

گراوند گفت: ۲۱۴۹ نفر برای شوراهای روستایی و ۶۵۶ نفر نیز برای شوراهای شهر در استان ایلام رقابت می کنند.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا جمعه ۲۹ اردیبهشت برگزار می شود.