به گزارش راسان؛ حیدرزاده   ورزش همگانی را مورد تاکید مقام معظم رهبری، دولت و همه مسئولان کشور دانست و گفت:  ورزش همگانی سبب نشاط در جامعه می شود و همچون موج خودجوشی در بین جامعه رواج دارد . بهروز حیدرزاده خاطرنشان کرد: امیدواریم هستیم با انتخاب استاندار بعنوان سفیر ورزش همگانی انگیزه‌ای هر چه بیشتر […]

download-(2)

به گزارش راسان؛ حیدرزاده   ورزش همگانی را مورد تاکید مقام معظم رهبری، دولت و همه مسئولان کشور دانست و گفت:  ورزش همگانی سبب نشاط در جامعه می شود و همچون موج خودجوشی در بین جامعه رواج دارد .
بهروز حیدرزاده خاطرنشان کرد: امیدواریم هستیم با انتخاب استاندار بعنوان سفیر ورزش همگانی انگیزه‌ای هر چه بیشتر برای حمایت موثر و مداوم از این ورزش و گسترش سلامتی در جامعه استان ایلام باشد.
مدیرکل ورزش وجوانان با ارائه عملکرد این اداره کل در سال ۹۴ به طرح مسائل و برنامه های سال جاری پرداخت و اشاره کرد: توسعه اماکن ورزشی همگانی و همچنین اماکن تخصصی ورزشی در شهرستانهای تابعه ، توجه به حل مسائل و مشکلات جوانان و افزایش معیشت و رفاه کارکنان از جمله برنامه های و چشم اندازهای این اداره کل در سال جاری است که برای تحقق آنان حمایت استاندار و فرمانداران را میطلبد.
مدیرکل ورزش وجوانان طرح ایجاد خوابگاه و زائر سرا در مجموعه ورزشی شهدای شهر مهران را با توجه به اینکه این شهرستان دروازه عتبات عالیات میباشد را به استاندار ارائه داد.
در پایان لوح سفیر ورزش همگان از طرف فدراسیون ورزشهای همگانی کشورمان توسط بهروز حیدرزاده به استاندار ایلام اهداء شد.