ایلام، راسان خبر_بابک گله داری مدیرکل پست استان در دیدار با یگانه،قرماندار شهرستان چرداول تصریح کرد:تعامل مؤثر و سازنده فرمانداران در مراکز شهرستانها با ادارات پست در تمامی زمینه های کاری بسیار حایز اهمیت،قابل تقدیر و ستایش است.

۸۸۳۱۴۴۷b-65ba-473f-81dc-8d8ddc5fab37_20170228_153133

به گزارش  روز پنج شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره کل پست استان،روز سه شنبه دهم اسفند ماه جاري،بابک گله داری مدیرکل پست استان بااتفاق هیات همراه،در راستاي معرفي سرپرست جديد اداره پست اين شهرستان با یگانه فرماندار چرداول دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار فرماندار شهرستان ضمن  قدر دانی از حضور مدیرکل پست استان و هيات همراه  اظهار داشت: اعتماد مردم به پست بعنوان یک نهاد خدمات رسان و ایمن،مسئولیت این شبکه را دوچندان می کند.

وی با تقدير از زحمات و تلاشهاي ارزنده دیمکار رییس سابق پست این شهرستان،براي پیرزادی سرپرست جدید نير آرزوي موفقيت نمود.

درادامه مدیرکل پست استان نيز با اشاره به تعاملات رؤسای پست ديگر شهرستانها با ادارات متبوع ومسئولین ارشد در شهرستان خصوصا فرمانداران به منظور همکاریهای متقابل و خدمات رسانی بهتر گفت: مقوله شایسته سالاری و تغییر و تحولات مدیریتی جدید با تکیه بر توانمندی و تجارب مدیران در شهرستان و همچنین تعامل مؤثر و سازنده با نهادهای حاکمیتی و دولتی در مراکز استان و دیگر شهرستانها همواره از اولویت های شبکه پستی در استان بوده وهمچنان نيزمورد تاکید مي باشد.

گله داری با تقدیر از مساعدتها و همکاریهای فرماندار شهرستان با مجموعه پست تصریح کرد: تعامل مؤثر و سازنده فرمانداران در مراکز شهرستانها با ادارات پست در تمامی زمینه های کاری بسیار حایز اهمیت،قابل تقدیر و ستایش است،لذا اصلاح سازی و مهندسی کردن فرایندهای خدماتی،ایجاد،راه اندازی و ساماندهی انواع سرویس های نوین پستی شامل راه اندازی سامانه ملی عوارض خودرو،صدور اظهارنامه های مالیاتی،قبول،ثبت نام و تحویل خدمات مربوط به کارت هوشمند ملی،سرویس امانات تجاری،وب سرویس کد پستی ده رقمی وتسریع بیشتر در خصوص ارسال مراسلات پستی با توجه به راه اندازی خط مبادله مستقیم ایلام به تهران و بالعکس از جمله خدماتی است که ماحصل آن منشاء خیر و برکات برای مردم فهیم این شهرستان می باشد.

در پایان یگانه نيز برلزوم آمادگی هر چه بيشتر فرمانداري این شهرستان جهت همکاری درراستاي تعاملات في مابين با ساير دستگاههاي اجرايي بخصوص اداره پست تاکید و احکام تودیع و انتصاب دیمکار و پیرزادی توسط ایشان اهدا گردید.