روز گذشته مصادف با ۲۳بهمن در مرکز استان شاهد اعتراض تعداد از کارمندان بانک تجارت بودیم که با تجمع در درب استانداری خواستار رسیدگی به وضعیت و ساماندهی اشتغال خود  شدند‌. به گفته ی معترضان مدیرعامل بانک مربوطه ، آنان را تهدید به قطع مزایا و تبعید به شهرستان های تابعه کرده است و با […]

IMG_20170211_47323

روز گذشته مصادف با ۲۳بهمن در مرکز استان شاهد اعتراض تعداد از کارمندان بانک تجارت بودیم که با تجمع در درب استانداری خواستار رسیدگی به وضعیت و ساماندهی اشتغال خود  شدند‌.

به گفته ی معترضان مدیرعامل بانک مربوطه ، آنان را تهدید به قطع مزایا و تبعید به شهرستان های تابعه کرده است و با بکارگیری الفاظ محروم و غیره مردم استان را به تمسخر گرفته است.

معترضان که بیشتر از ۴۰نفر بودند هدف از این تحصن راتوجه مسوولان ارشد استان به کارمندان بانک مربوطه دانستند و خواستار برکناری مدیرعامل کنونی  شدند.

در این راستا خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر با مراجعه به دفتر مدیرعامل بانک تجارت ایلام علت تجمع این افراد را جویا شد.

اصغری، مدیرعامل غیر بومی بانک تجارت استان با بیان مطالبی که شاید به ندرت در ذهن مخاطب به باور بنشیند و کاملا با صحبت های مطرح شده از جانب کارمندان در تعارض بود ، افراد معترض را دوست خود دانست و با لحنی عجیب گفت : به این دوستان در آینده پاداشی تعلق خواهد گرفت.

وی در ادامه با لحنی تند معترضین را افرادی بی مسئولیت معرفی کرد و گفت آنها افرادی هستند که به هر بهانه ی از زیر بار مسوولیت خود شانه خالی می کنند، از روزی که به عنوان مدیرعامل به استان ایلام آمده ام خدمت به خلق خدا را شعار کار خود قرار داده و با تمام قدرت شروع به خدمت رسانی کرده ام و این موضوع باید از جانب کارمندان نیز رعایت شود، آنها بخاطر تاکید بنده بر انجام کارهای عادی روزانه، تکریم ارباب رجوع و سایر امور روزمره اقدام به اعتراض علیه بنده نموده اند و این نشان از کم کاری این افراد می باشد.

وی در ادامه گفت: بنده معتقدم با کار سازنده می شود اسم استان ایلام را از محروم به آباد تغییر داد. خودم را خاک پای مردم و ارباب رجوع می دانم. او همچنین هرگونه تحقیر و بی احترامی به مردم استان و کارمندان را تکذیب کرد.

کریم اصغری  در ادامه صحبت های خود، معترضین را دوست خود خواند و هرگونه تهدید به لغو مزایا یا تبعید به شهرستان های تابعه را رد و افزود؛ عزیزان من مطمئن باشند تا لحظه ی که در استان به خدمت رسانی مشغول هستم این چنین مبحثی از سوی بنده مطرح نخواهد شد.

وی در ادامه  یکی از شاخص های مهم مدیران موفق را وجود افراد مخالف در سازمان دانست و گفت بنده معتقدم مدیری که ۱۰۰درصد زیر مجموعه موافق او باشد، مدیر موفقی نیست و داشتن مخالف در سازمان امری طبیعی می باشد .

مدیرعامل بانک تجارت تغییر بعضی جایگاه پرسنل را امری ضروری دانست و گفت این کار هیچگونه ضرر و زیانی به کار کارمندان نخواهد داشت بلکه آنها می توانند توانایی خود را در سایر پست ها نیز  نشان دهند.

پس از تجمع کارکنان بانک تجارت در درب استانداری این خبر به سرعت در فضای مجازی انتشار داده شد به نحوی که  سبب بی اعتمادی سپرده گذاران به بانک مربوطه شد.