به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از   روابط عمومی اداره كل پست استان،  اسداللهی مدیریت امور شعب بانک سپه ایلام با اتفاق هیات همراه با بابك گله داري مدیرکل پست استان دیدار و گفتگو کرد . اسداللهی درخصوص حضور مؤثر شبکه پست در جامعه بعنوان یک نهاد خدمت رسان در راستای ارائه […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از   روابط عمومی اداره كل پست استان،  اسداللهی مدیریت امور شعب بانک سپه ایلام با اتفاق هیات همراه با بابك گله داري مدیرکل پست استان دیدار و گفتگو کرد .

اسداللهی درخصوص حضور مؤثر شبکه پست در جامعه بعنوان یک نهاد خدمت رسان در راستای ارائه خدمات نيابتي به آحاد جامعه افزود: جلب رضایت و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان از مهمترین اهداف شبکه پستی در کشور محسوب گردیده و فرهنگ سازي پستي براي خلق ارزشهاي مطلوب خدمات رساني وظيفه همگان بشمار مي آيد.

وی اظهارامیدواری کرد با توجه به انعقاد تفاهم نامه مشترک خدمات نیابتی در راستای قبول و توزیع اخطاریه ها و ابلاغیه های صادره و همچنین ارائه خدمات ارزنده،ارزان و آسان توسط اداره كل پست استان زمینه برقراری تعاملات و همکاریهای مشترک پست و بانک سپه در ایلام بيش از پيش توسعه یابد.

مدیریت امور شعب بانک سپه بابيان اين مطلب كه توزيع اخطاريه هاي بانكي در سطح استان تاكنون بصورت سنتي صورت گرفته است از ابراز علاقمندي مجموعه مديريتي بانك سپه در خصوص استفاده از سرويس هاي پست هوشمندو همكاريهاي في مابين با پست استان در راستاي كاهش قيمت تمام شده خدمات به مشتريان و رضايتمندي حداكثري آنان خبرداد.

مدیرکل پست استان نیز در این نشست به تشریح خدمات نوین پستی در قالب سه بستر فيزيكي،مالي الكترونيكي در شبكه پستي كشور پرداخت و در اين زمينه تصريح كرد:اداره كل پست استان با ارائه انواع خدمات نيابتي و نوين به سازمانها و دستگاههاي اجرايي،در راستاي توسعه اشتغال پايدار،صرفه جويي در زمان وهزينه،كاهش آلايندگي هاي زيست محيطي و رضايتمندي مردم. با استفاده از فناوری اطلاعات تحت وب و بحث IT  را دردستور كار پست استان جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان قرار داده است.

گله داری سپس به تشریح كامل نحوه استفاده از بانکهای اطلاعاتی کد پستی ده رقمی،استاندارد سازی آدرس ایرانیان (GNAF )،راست ازمايي آدرس و نشاني متقاضيان در خصوص توزيع دسته چك هاي بانكي،خدمات پست مالی،مزایای استفاده از تمبر اختصاصی،کارت پستال،سرویسهاي پست ویژه و193(خوش)پست همراه،توزيع ابلاغيه ها و اخطاريه هاي بانكي،اختصاص و ارائه كدپستي ده رقمي از طريق درگاه ارائه خدمات بانكي و وجود نقاط تماس در روستاهای استان از طريق دفاترآي سي تي در جهت ارائه خدمات بهينه به روستائیان و ديگر خدمات نوين در دست اجرا در پست استان پرداخت.

 وی در پایان،آمادگی همه جانبه اداره کل پست استان در راستاي انجام هر گونه خدمات نیابتی و تفاهم نامه هاي همكاري در قالب سرويس هاي پستي گوناگون با بانک سپه را اعلام کرد.