به گزارش راسان خبر؛ مدیر آبفای شهر ایلام در رابطه با اقدامات این امور در جهت اصلاح شبکه توزیع آب بیان داشت: شهر ایلام دارای ۳۸۰ کیلومتر شبکه توزیع آب است که بیش از ۷۰ درصد آن تاکنون تعویض و اصلاح شده است. مهندس پیرباوه اظهار داشت:  در جهت توزیع عادلانه آب و مدیریت فشار […]

۱۳۹۵۴۲۳-۱۱۱۱۱۱۱۱۱

به گزارش راسان خبر؛ مدیر آبفای شهر ایلام در رابطه با اقدامات این امور در جهت اصلاح شبکه توزیع آب بیان داشت: شهر ایلام دارای ۳۸۰ کیلومتر شبکه توزیع آب است که بیش از ۷۰ درصد آن تاکنون تعویض و اصلاح شده است.

مهندس پیرباوه اظهار داشت:  در جهت توزیع عادلانه آب و مدیریت فشار شبکه و نیز جلوگیری از هدر رفت آب تعویض و اصلاح مابقی شبکه های قدیمی در دستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.

وی ادامه داد: با تعویض خیابان های سطح شهر از جمله حد فاصل خیابان رسالت تا میدان شهدا این امور مقدار ۲ کیلومتر شبکه توزیع آب از جنس پلی اتیلن با سایز ۲۰۰ میلیمتر و تعداد ۱۰۰ فقره انشعاب آب با اعتبار بالغ بر ۲۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی تعویض و اصلاح نموده و شبکه قدیمی از مدار بهره برداری خارج گردید.

مدیر شهر ایلام افزود: با انجام عملیات مرئی سازی شیر آلات، نصب شیر های فشار شکن در آینده نزدیک تمام تلاش خود را در جهت بالانسنیگ و مدیریت فشار یکنواخت را بکار خواهیم برد.

وی در پایان از شهروندان خواست با توجه به قرار گرفتن در فصل  گرما، نهایت همکاری در زمینه مدیریت مصرف آب را داشته باشند تا همه  همشهریان از نعمت آب شرب بهره مند باشند.