به گزارش راسان خبر؛ دکترجعفر مامی زاده، مدیر آموزش دانشگاه ،  در خصوص برگزاری ترم تابستان دردانشگاه ایلام، اظهار داشت:  تمامی دانشجویان وابسته به وزارت علوم می توانند در ترم تابستانی دانشگاه ایلام ثبت نام کنند. وی با اشاره به برگزاری ترم تابستان برای دومین بار در این دانشگاه برگزار می شود، افزود:  ثبت نام […]

۱۳۹۵۳۳۱-IMG_1512

به گزارش راسان خبر؛ دکترجعفر مامی زاده، مدیر آموزش دانشگاه ،  در خصوص برگزاری ترم تابستان دردانشگاه ایلام، اظهار داشت:  تمامی دانشجویان وابسته به وزارت علوم می توانند در ترم تابستانی دانشگاه ایلام ثبت نام کنند.

وی با اشاره به برگزاری ترم تابستان برای دومین بار در این دانشگاه برگزار می شود، افزود:  ثبت نام آن از ۲ تا ۱۶ تیرماه سال جاری آغاز خواهد شد و کلاس ها به صورت حضوری و یه مدت ۴۵ روزادامه دارد.

مدیر آموزش دانشگاه ایلام گفت: عنوان های درسی ارائه شده در ترم تابستان برای مقطع کارشناسی است و تمامی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزشی دولتی، آزاد و غیرانتفاعی سراسر کشور می توانند در این ترم تابستانی ثبت نام کنند.

دکتر مامی زاده اضافه کرد: لیست ۱۰۰ عنوان درسی ارائه شده در ترم تابستان در سایت دانشگاه ایلام درج شده است ضمن اینکه در صورت وجود متقاضی هیچگونه محدودیتی برای ارائه دیگر عنوان های درسی وجود ندارد.

وی حد نصاب تشکیل کلاس برای هر درس را ۱۵ نفر اعلام کرد و افزود: متقاضیان باید به صورت حضوری برای ثبت نام مراجعه کنند.

مدیر آموزش دانشگاه در خصوص میزان شهریه پرداختی دانشجویان در ترم تابستان، گفت: شهریه ثابت برای هر عنوان درس ۷۵۰ هزار ریال است ضمن اینکه شهریه هر واحد عمومی ۲۵۰ هزار ریال و هر واحد تخصصی نیز ۳۳۰ هزار ریال است.

دکترمامی زاده اظهار کرد: سال گذشته بیش از یکهزار دانشجو برای شرکت در کلاس های درس ترم تابستان این دانشگاه ثبت نام کردند که ۳۵۰ نفر از آنها غیر بومی بودند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد متقاضیان غیربومی، برای تامین خوابگاه به دانشجویان اقدام خواهد شد ضمن اینکه خوابگاه های خودگران داخل شهر ایلام نیز آماده اسکان دانشجویان است.

مدیر آموزش دانشگاه به هماهنگی با سازمان اتوبوسرانی برای ایاب و ذهاب دانشجویان اشاره و گفت: در طول برگزاری کلاس های ترم تابستان بوسیله سه دستگاه اتوبوس کار جابجایی دانشجویان انجام می شود که متقاضیان می توانند با پرداخت ۱۵۰ هزار ریال از این سرویس ها استفاده نمایند.