مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از توزیع رایگان دارو در این بیمارستان صحرایی بین زائرین اربعین حسینی خبر داد و گفت: داروخانه بیمارستان با تجهیز دارو به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان توزیع رایگان دارو به بیماران ویزیت شده را انجام خواهد داد. […]

۴۲۵۷۲۳۴۹۵_۵۲۲۵۷

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از توزیع رایگان دارو در این بیمارستان صحرایی بین زائرین اربعین حسینی خبر داد و گفت: داروخانه بیمارستان با تجهیز دارو به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان توزیع رایگان دارو به بیماران ویزیت شده را انجام خواهد داد.

دکتر کریم لاله ماژین افزود : خدمت به زائرین از اهداف و برنامه های کانون بسیج سازمان تامین اجتماعی و مدیرت درمان استان ایلام می باشد.

وی ابراز کرد: این بیمارستان به مدت ۱۴ روز از ۲۲آبان تا ۵ آذرماه  جاری با حضور۹پزشک، شامل متخصص، عمومی، دندانپزشک و آزمایشگاه به زوار خدمات دهی می کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه این بیمارستان صحرایی قابلیت ویزیت روزانه یک هزار نفر را دارد، ابراز داشت: پیش بینی می شود در ۱۴ روز فعالیت بیمارستان بیش از ۱۵ هزار نفر از زائرین ویزیت رایگان شوند.

وی، راه اندازی ، دندانپزشکی، آزمایشگاه، نوار قلب، بخشهای داخلی، پزشک عمومی و متخصص، مامایی، زنان و زایمان و… را از جمله بخشهای فعال این بیمارستان صحرایی عنوان کرد.

دکتر لاله ماژین در ادامه عنوان کرد:  زائرین پس از بازگشت به کشور، درصورت داشتن علایمی مانند تب ، سرفه و غیره حتما به پایگاه مراقبت های بهداشتی مستقر در پایانه های مرزی مراجعه کنند.

این مقام مسئول ، خودداری از دست دادن ، روبوسی و درآغوش گرفتن، پوشاندن دهان و بینی هنگام سرفه و عطسه  را از  توصیه های بهداشتی برای پیشگیری از بیماری ها احتمالی بیان کرد.

پایانه های مرزی کشورمان در ایام اربعین حسینی شاهد تردد بیش از دو میلیون زائر خواهند بود.