به گزارش روز سه شنبه خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر؛ دکتر کریم لاله ماژین ظهر امروز دوشنبه در مراسم تجلیل از  ازدست اندرکاران بیمارستان صحرایی درایام اربعین در مرزمهران گفت:یکی از افتخارات تیم پزشکی و درمانی  درایام اربعین حسینی خدماترسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسین ع درمرز مهران بود که این امر  در نظام  مقدس […]

۱۰۱۰۵۰
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر؛ دکتر کریم لاله ماژین ظهر امروز دوشنبه در مراسم تجلیل از  ازدست اندرکاران بیمارستان صحرایی درایام اربعین در مرزمهران گفت:یکی از افتخارات تیم پزشکی و درمانی  درایام اربعین حسینی خدماترسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسین ع درمرز مهران بود که این امر  در نظام  مقدس جمهوری اسلامی به عنوان ارزش شناخته شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان افزود: از یک ماه پیش از اربعین ، کادر درمانی مجهزی را برای ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین حسینی برنامه‌ریزی کردیم که به الحمدالله در این زمینه مشکل خاصی به جود نیامد و کارهای وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند.

وی  در ادامه اختصاص بودجه به بیمارستان صحرایی در ایام اربعین را کافی ندانست و ابراز امیدواری کرد در سال ۹۶ این مقدار بودجه به چندین برابر افزایش یابد تا بتوانیم برای مشکلات احتمالی برنامه ریزی صورت پذیرد.

دکتر لاله ماژین پذیر رایگان در بیمارستان صحرایی را  روزانه بیش از۹۰۰هزار نفر بیمار عنوان کرد و افزود: در مدت مشخص شده (۲۲آبان الی۴آذر ) نزدیک به ۱۹هزار ویزیت رایگان انجام گرفت .

وی  افزود: با توجه به ازدحام جمعیت  روزهای نزدیک به  اربعین  همکاران درمانی به طور شبانه روزی به زوار خدماترسانی می کردند.

دکتر لاله ماژین در ادامه عنوان کرد: در ۸ماهه نخست سال گذشته تعداد ۲۱۰هزار نفر بیمار ویزیت شدند که در مشابه به سال جاری این تعداد  به ۲۶۱ هزار نفر افزایش یافتند که  با رشد ۲۴درصدی مواجهه بوده است.

در پایان این مراسم به پاس تلاش های همکاران مدیریت درمان تامین اجتماعی استان جهت برپایی بیمارستان صحرایی با اهدا لوح  تقدیر شد .

همچنین از خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر، ایسنا و قدس در زمینه انعکاس اخبار بیمارستان صحرایی با اهدا لوح و هدیه نقدی تجلیل شد.