ایلام، راسان خبر؛ طی صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام؛ درویشی به عنوان مدیر دفتر مدیریت مصرف این شرکت منصوب گردید.

download

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق ایلام؛ مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام در جلسه معارفه درویشی خطاب به وی گفت:در حال حاضر و با توجه به محدودبت های تولید و عدم امکان ارتقا زیر ساخت ها باید توجه ویژه ای به امر کاهش مصرف و بالانس عرضه و تقاضا از این طریق کرد.
 شیرخانی در همین باره افزود: زین رومی طلبد تا با کار کارشناسی و سیستماتیک در این حوزه و با نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی و آگاهی بخشی در راستای اهمیت مدیریت مصرف برق به عنوان یک سرمایه بی مانند و پرارزش ملی زمینه تحقق این امر مهم را فراهم آورد.
مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام تاکید کرد: پرهیز از روزمرگی و طرحی نو در انداختن در راستای برنامه های آموزشی و تبلیغاتی و رصد کردن بازخوردهای برنامه های اجرا شده از اهم وظایف این دفتر است که به جد از مطالبات بنده به شمار می آید.
گفتنی است مهندس جمشید درویشی متولد سال ۱۳۴۹ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی انرژی های تجدید پذیر می باشد و در کارنامه خود مدیریت امور دیسپاچینگ و فوریت های برق و امور مهندسی و نظارت را دارد.