به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، در این جلسه که بعد از ظهر امروز در ساختمان مرکزی تشکیل شد دکتر فرهی مدیر عامل پست بانک ایران، دکتر صرافی زاده مشاور مدیر عامل و جمعی از مدیران ستادی و اعضای هیئت اجرایی نیز حضور داشتند. مهندس مهری در […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، در این جلسه که بعد از ظهر امروز در ساختمان مرکزی تشکیل شد دکتر فرهی مدیر عامل پست بانک ایران، دکتر صرافی زاده مشاور مدیر عامل و جمعی از مدیران ستادی و اعضای هیئت اجرایی نیز حضور داشتند.

مهندس مهری در این جلسه ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی) در خصوص اقدامات به عمل آمده اظهار داشت: میزبانی کشورمان در این کنگره فرصت مناسبی است تا ضمن رایزنی و تبادل تجربیات با دیگر کشورها زمینه توسعه همکاری های بین المللی در صنعت پست را فراهم آوریم.

وی با اشاره به اهمیت حضور موثر ایران در این اجلاس بویژه در بعد فنی خاطر نشان کرد: در جریان برگزاری نشست های تخصصی می توان علاوه بر معرفی توانمندی های کشورمان در این صنعت از آخرین دستاوردهای دیگر کشورها نیز بهره مند شد.

مدیر عامل به مشارکت فعال پست بانک ایران در کنگره دوازدهم اشاره کرد و گفت: در جریان مذاکرات بویژه با کشورهای پیشرفته می توان زمینه توسعه تبادلات پست مالی را ایجاد نمود.

مهندس مهری همچنین خواستار حضور کارشناسان پست و پست بانک در کارگروه های تخصصی دو حوزه شد.

معاون وزیر با تاکید بر اهمیت موضوع اطلاع رسانی این اجلاس خواستار استفاده از همه ظرفیت های موجود در این خصوص شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: این رویداد مهم بتواند نتایج ارزشمندی را برای پست کشور رقم بزند.

فرهی مدیر عامل پست بانک ایران نیز در این جلسه اظهارداشت: پست بانک در کنار مجموعه وزارت ارتباطات و شرکت پست قدم های موثری در برگزاری هرچه بهینه این اجلاس برخواهد داشت.

وی افزود: بزرگترین شبکه بانکی کشور ضمن معرفی تنوع محصولات و خدمات خود زمینه فعالیت های گوناگون را در حوزه پولی و بانکی با دیگر کشورها بررسی خواهد کرد.        

شایان ذکر است همچنین در این جلسه شرح مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در زمینه برگزاری کنگره ارائه شد.