ایلام، راسان خبر_ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام از کسب مقام اول ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۹۴ توسط این شرکت خبر داد.

images

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از ایسنا؛ مهندس «نوراله تیموری» در گفت و گویی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام به عنوان برترین دستگاه اجرایی استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۴ در بین ۴۸ دستگاه اجرایی از مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شناخته و موفق به کسب رتبه اول شد . 

تیموری با اشاره به اینکه این ارزیابی هر ساله توسط سازمان برنامه و بودجه استان در بین دستگاه‌های اجرای انجام می‌شود، افزود: طی این فرایند سازمان‌ها بر اساس ۶ برنامه عمومی از جمله مهندسی نقش ساختار دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم وسلامت اداری و هم چنین ۴ شاخص اختصاصی از جمله تامین آب شرب روستاها، مدیریت مصرف و پایش کیفی آب شرب ارزیابی می‌شود .

وی تصریح کرد: این موفقیت مرهون حمایت‌ها و راهنمایی‌های مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و هچنین استاندار استان و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خدمت‌رسانی به روستائیان استان است.