به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان؛مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام در دیدار با مدیران حراست ادارات استان با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: مایه بسی مسرت است که در این برهه بسیار خطرناک و متشنج انقلاب ایران از تمامی […]

۲_۱۰_۲۶۷۹

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان؛مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام در دیدار با مدیران حراست ادارات استان با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: مایه بسی مسرت است که در این برهه بسیار خطرناک و متشنج انقلاب ایران از تمامی بحران های از پیش تعیین شده و طراحی شده توسط خناسان عبور کرده و در حال حاضر در قله های افتخار و پیشرفت است.
مهندس هادی شیرخانی افزود: بهار انقلاب ثمره خون شهیدانی است که در نهایت حریت و آزادگی راه ثواب و کمال را بر گزیده و با نثار خون خویش دوام این انقلاب را بر جریده عالم ثبت نمودند.
وی اضافه کرد: خدمت به این مردم بزرگ که در همه فراز و نشیب ها در کنار انقلاب بوده اند و هیچگاه نگذاشته اند که توطئه های نامردان و نا اهلان کوچکترین آسیبی به بدنه  نظام بزند بی شک مقدس ترین عبادات است.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق ایلام تصریح کرد: مسئولین اجرایی باید در نظر داشته باشند که هر گونه کم کاری در هر سطحی می تواند منجر به دلسردی مردم شود و این امر هیچگاه نباید اتفاق بیفتد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام با اشاره به اینکه این شرکت یک شرکت درآمد هزینه است و برق را به صورت آنلاین خریداری می کند، بیان کرد: متاسفانه در حال حاضر عدم وصول مطالبات از ادارات استان منجر به بروز مشکلات عدیده ای در سر راه توسعه برای صنعت برق شده است.
مهندس شیرخانی با تاکید به اینکه تا کنون در نهایت بردباری و تعامل با داوئر دولتی بدهکار برخورد کردیم، اظهار داشت: دعوت از شما مدیران حراست به عنوان محارم مدیران ارشد به این دلیل است که لزوم وصول مطالبات معوقه را به گوش مدیران برسانید چرا که این شرکت در صورت عدم وصول مطالبات خود مجبور به اعمال قطعی می شود که این امر بی شک برای اعتبار دستگاه های اجرایی پسندیده نیست.
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام عنوان کرد: در حال حاضر این شرکت با مشکل عدم وصول مطالبات معوقه ۵۰ میلیارد تومانی روبروست که سهم بزرگی از آن مربوط به دستگاه های اجرایی است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام: یکی از رویکرد های جدید در وزارت نیرو استفاده از انرژی های نوین مانند فتوولتائیک است که این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره به ادارات علاقه مند اعلام میدارد.