به گزارش راسان خبر؛ مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام از مردم خواست تا در مصرف برق صرفه جوییکنند چرا که با سر به سر شدن میزان تولید برق با مصرف آن، هر حادثه ای می تواند منجر به خاموشی شود. مهندس هادی شیرخانی در همین باره افزود: مدیریت مصرف برق  و استفاده نکردن از […]

shir2_2089

به گزارش راسان خبر؛ مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام از مردم خواست تا در مصرف برق صرفه جوییکنند چرا که با سر به سر شدن میزان تولید برق با مصرف آن، هر حادثه ای می تواند منجر به خاموشی شود.

مهندس هادی شیرخانی در همین باره افزود: مدیریت مصرف برق  و استفاده نکردن از وسایل پرمصرف در ساعات اوج بارمی تواند کمک شایانی به پایداری  شبکه ها و برق رسانی مطمعن به مشترکین نماید.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق ایلام با اشاره به اینکه پیک مصرف برق در کشور درحال عبور  از مرز۵۰ هزار مگاوات است اظهار داشت: این مسئله می تواند ریسک شبکه های برق را بالا برده و با توجه به وارد شدن توده هوای گرم به کشور احتمال بروز خاموشی ها هست.

 شیرخانی تاکید کرد:مشترکین می توانند با رعایت مدیریت مصرف و عدم تحمیل بار اضافی بر شبکه های توزیع از نعمت برق مطمعن و پایدار در این ایام بهره مند باشند.