به گزارش سایت خبری راسان خبر، علی اصغر چاغروندی گفت: در ایام نوروز امسال هشت میلیون و 403 هزار لیتر بنزین در جایگاه های سوخت استان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (هشت میلیون و 922 هزار لیتر) کاهش 5.8 درصدی را نشان می دهد. مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر، علی اصغر چاغروندی گفت: در ایام نوروز امسال هشت میلیون و 403 هزار لیتر بنزین در جایگاه های سوخت استان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (هشت میلیون و 922 هزار لیتر) کاهش 5.8 درصدی را نشان می دهد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام تاکید کرد: در همین مدت(ابتدای نوروز تا کنون) بیش سه میلیون و 154 هزار لیتر نفت – گاز در بخش حمل و نقل این استان مصرف شد که در مقایسه با سال قبل آن 35 درصد کاهش داشته است.
وی  مصرف نفت سفید در مدت یاد شده(نیمه اول فروردین) را 459 هزار لیتر اعلام کرد و گفت: این میزان به نسبت مدت مشابه سال قبل آن (521 هزار لیتر) 12 درصد کاهش داشته است.

چاغروندی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، هیچ گونه مشکلی در راستای توزیع انواع سوخت در سطح استان ایجاد نشد.