به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_  به نقل از روابط عمومی، نورالدین رحیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: پرداخت مطالبات پزشکان و مراکز درمانی نقش مهمی در برخورداری جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی باکیفیت دارد. وی افزود: تمامی مطالبات مراکز بهداشتی، درمانی و مراکز دولتی و خصوصی و همچنین پزشکان و […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_  به نقل از روابط عمومی، نورالدین رحیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: پرداخت مطالبات پزشکان و مراکز درمانی نقش مهمی در برخورداری جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی باکیفیت دارد.

وی افزود: تمامی مطالبات مراکز بهداشتی، درمانی و مراکز دولتی و خصوصی و همچنین پزشکان و دندانپزشکان داروخانه ها و پاراکلنیک ها تا سال ۹۶ و تا آذر ماه امسال تاکنون پرداخت شده است.

رحیمی عنوان کرد: در سال ۹۶ حدود ۳۲ میلیارد تومان شامل ۲۲ میلیارد اوراق قرضه و همچنین ۱۰ میلیارد تومان به صورت نقدی به مراکز دانشگاهی پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت ایلام افزود: هم اکنون در حوزه دولتی دانشگاهی در سال ۹۷ مشکلی نداریم و هزینه های شهریور ماه تا اول آذر ماه بخش خصوصی پرداخت خواهیم کرد تا مطالبات به روز شود.

وی با اشاره به این که استان ایلام از نظر بیشترین میزان پرداختی بیمه در کشور رتبه اول را دارد، بیان داشت: برای برخورداری عموم مردم از خدمات بهداشتی درمانی از مراجعات غیرضروری به مراکز درمانی خودداری کنند.