به گزارش سایت خبری راسانعبدالمالک شنبه زاده گفت: هشت کمپ دائم در مرکز استان ایلام و شهرستانهای مختلف آماده اسکان مسافران نوروزی است. وی افزود: این کمپ ها در روستای حیدرآباد میشخاص، بخش میمه زرین آباد، بخش زرین آباد، شهر مهران، روستای کلم، سراب دره شهر، سراب آبدانان دایر شده است. وی ادامه داد: این […]

1457952479406_42596-th3
به گزارش سایت خبری راسانعبدالمالک شنبه زاده گفت: هشت کمپ دائم در مرکز استان ایلام و شهرستانهای مختلف آماده اسکان مسافران نوروزی است.

وی افزود: این کمپ ها در روستای حیدرآباد میشخاص، بخش میمه زرین آباد، بخش زرین آباد، شهر مهران، روستای کلم، سراب دره شهر، سراب آبدانان دایر شده است.

وی ادامه داد: این کمپ ها به طور کامل تجهیز شده و دارای امکانات اتاق، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو و تلویزیون است.

وی اظهار کرد: کمپ های موقت چادری نیز در تمامی شهرستان های استان برای اسکان مهمانان و گردشگران نوروزی در تعطیلات نوروز دایر شده است.

وی بیان کرد: این کمپ های موقت دارای سیستم روشنایی بوده و در نزدیکی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی به منظور رفاه حال مسافران دایر شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی گفت: در این کمپ ها امکان دسترسی به آب لوله کشی وجود دارد و پایگاه انتظامی برای حفظ امنیت مسافران و مهمانان نوروزی نیز در محل مستقر شده است.