راسان خبر، مدیر کل ورزش و جوانان ، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ایلام و رئیس هیات اسکیت استان ایلام از محل برپای اردوی تیم ملی اسکیت در استان ایلام بازدید کردند. مدیر کل ورزش وجوانان در حاشیه این بازدید گفت : برپایی اردوهای تیم ملی در استان علاوه بر همکاری هیاتهای ورزشی با فدارسیون […]

۵۵۵۵۵۵
راسان خبر، مدیر کل ورزش و جوانان ، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ایلام و رئیس هیات اسکیت استان ایلام از محل برپای اردوی تیم ملی اسکیت در استان ایلام بازدید کردند.
مدیر کل ورزش وجوانان در حاشیه این بازدید گفت : برپایی اردوهای تیم ملی در استان علاوه بر همکاری هیاتهای ورزشی با فدارسیون های مربوطه و برنامه ریزی بهترباعث پیشرفت ورزشکارن استان در آن رشته میشود.وی افزود: طبق هماهنگی های به عمل آمده با فدراسیون اسکیت تیم منتخب اسکیت ایلام به همراه مربیان خود در اردوی تیم ملی حضور خواهند یافت که این حضور بی شک موجب رشد این رشته ورزشی در استان و باعث ارتقای سطح دانش مربیان ایلام نیز خواهد بود.
حیدرزاده تاکید کرد: پیست اسکیت استان که در مجموعه ورزشی الغدیر قرار دارد یکی از بهترین پیستهای اسکیت کشور است که برابر استاندارد این رشته ساخته شده است و با افزودن امکانات بیشتر قابلیت برگزاری جهانی را دارد.

اردوی تیم ملی اسکیت سرعت از تاریخ ١١ اردیبهشت ماه با حضور ۶۰ ورزشکار در رده سنی جوانان و نوجوانان در در دو بخش بانوان و آقایان به مدت ۶ روز در ایلام در حال برگزاری است.