به گزارش راسان؛ بهروز حیدرزاده در واپسین روزهای آخر سال ۹۴ در محل نماز خانه اداره کل ورزش وجوانان با همکاران تشکیل جلسه داد و از زحمات یکساله همکاران در عملکرد شایسته این اداره کل تقدیر و تشکر کرد و در پیش بود سال جدید را تبریک گفت. وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی […]

galaseh
به گزارش راسان؛ بهروز حیدرزاده در واپسین روزهای آخر سال ۹۴ در محل نماز خانه اداره کل ورزش وجوانان با همکاران تشکیل جلسه داد و از زحمات یکساله همکاران در عملکرد شایسته این اداره کل تقدیر و تشکر کرد و در پیش بود سال جدید را تبریک گفت.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی تمام حوزه های این اداره کل گفت: علیرغم تمام مشکلات و بحرانی ترین سال مالی کشور که سپری شد با تدبیر دولتمردان و همراهی ملت و دولت کشور عزیزمان شاهد شکوفایی و پیشرفت در اکثر حوزه های علمی ، سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، ورزشی و غیره بوده است که ورزش استان ایلام هم از قاعده مستثنی نبوده و در افتخارات کشوری حوزه ورزش تاثیر گذار بوده است.
مدیرکل ورزش وجوانان ادامه داد: در حوزه ورزش خوشبختانه برای اولین بار در طول تاریخ ورزش کشور شاهد کسب دو سهمیه المپیک توسط ورزشکاران ایلامی بودیم و درحوزه ورزش همگانی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و دولت است نیز شاهد بهترین عملکرد در کشور بودیم و این موفقیت ها مرهون تلاش همه همکاران و خدمتگزاران ورزش است.
حیدرزاده با اشاره به رویدادبزرگ المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در سال جدید گفت: امیدوار هستیم ورزشکاران ایلامی که در دو رشته تیراندازی و وزنه برداری توانستند سهمیه حضور در المپیک را کسب کنند با حضور شایسته خود نام ایلام و ایلامی را در ذهن همه ماندگار کنند.
ایشان با اشاره به رشد سرانه فضای های ورزشی اذعان کرد :با توجه به اینکه سرانه ورزشی استان رشد خوبی داشته است نیاز به تلاش بیشتری برای افزیش اماکن تخصصی ورزشی هست و با هم اندیشی و تلاش مسئولان ورزشکاران در سالنهای اختصاصی رشته ورزشی خود فعالیت کنند.
مدیر کل ورزش وجوانان نگاه ویژه به جوانان را مورد تاکید قرار داد و ادامه داد: با انگیزه و توانی که جوانان ایلامی دارند میتوان کارهای بزرگ اجرایی را به آنها واگذار کرد و تاکید کرد: وظیفه همه مسئولان است که با نگرشی جدید اعتماد به جوانان را افزایش دهند و کمک کنند برای ایجاد شغل از ظرفیت ها آنها برای کمک به توسعه و آبادانی کشور استفاده شود.
ایشان همچنین عملکرد یک ساله حوزه جوانان را خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با همکاری سازمانهای مردم نهاد و برنامه ریزی معاونت جوانان استان ایلام در چند شاخص مربوط به حوزه جوانان این اداره کل در بین سه استان برتر کشور قرار گرفت.
در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات یک ساله آقای فیض اللهی سرپرست اموراداری و پشتیبانی اداره کل و مسئول انفورماتیک اداره کل و رزش وجوانان تجلیل شد