ایلام، راسان خبر_ بهروز حیدرزاده : نگاه فرهنگی تربیتی سلطانی فر به ورزش زمینه ساز اتفاقات خوشایندی در ورزش کشور خواهد شد .

heydarzadeh-2

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ بهروز حیدرزاده برنامه های راهبردی وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان را تحول گرا خواند و گفت : ابتدا باید گفت سلطانی فر با ارائه برنامه های راهبردی مدون نشان داده است که می تواند در حوزه های ورزش و جوانان از مشاورانی عالم، متخصص و با تجربه استفاده نماید .
مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام افزود : در بخش راهبردهای ورزشی وزیر پیشنهادی بر«توسعه و ارتقای فرهنگی – تربیتی عرصه های ورزشی» تآکید شده است که این نشان از نگاه فرهنگی ایشان به حوزه ورزش دارد و این تفکر یکی از نیازهای اساسی اصلاح ساختار ورزش در کشور است و موجب اتفاقات خوشایندی خواهد شد.
وی گفت : توازن در رشته های ورزشی برای افراد و گروه های مختلف جامعه از دیگر نکات بارز و مثبت در برنامه های سلطانی فر است که در صورت اجرایی شدن یکی از مؤلفه های تحول در ورزش کشور عملی خواهد شد .
حیدرزاده اضافه کرد : راهبردهای وزیر پیشنهادی در بخش جوانان حکایت از وجود نگاهی عالمانه به این حوزه است و سطانی فر نشان داده است که سعی در حفظ طیف رنگین کمانی جوانان دارد، علاوه بر آن تأکید ایشان بر تعمیق باورهای مذهبی و انقلابی باعث ایجاد اطمینان خاطر در بین اقشار مختلف جامعه و جوانان انقلابی می شود .
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام ابراز امیدواری کرد برنامه های ارائه شده توسط وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید بای تصدی وزارت ورزش و جوانان مورد توجه نمایندگان مجلس قرار گیرد و گفت : سطانی فر از بدنه دولت است و سوابق مدیریتی متعدد، از ایشان فردی با تجربه و آگاه به مدیریت ساخته است . امیدوارم نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بررسی های خود به توانمندی ها، سوابق و برنامه های راهبردی سلطانی فر توجه ویژه داشته باشند .