ایلام، راسان خبر_ مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید و قدیم دی کیلینیک تامین اجتماعی استان برگزار شد.

download-2

به گزارش روز سه شنبه  خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر؛  در این مراسم که ظهر امروز با حضور همکاران درمان تامین اجتماعی استان برگزار شد از زحمات دکتر هادی صبور سرپرست پیشین دی کیلینیک تامین اجتماعی استان تقدیر و دکتر محمد مومنی به عنوان سرپرست جدید معرفی شد .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان طی سخنرانی  گفت: فرصت مغتنمی است تا از زحمات دوست و همکار عزیزمان جناب آقای دکتر صبور تشکر و قدردانی کنم و ان شاء الله بتوانیم از تجربیات و توانمندی های وی در کنار دوست  عزیزمان  دکتر مومنی در سمت جدیدشان بهترین استفاده را بنماییم.

دکتر لاله ماژین  در ادامه گفت: تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کارمان قرار گیرید زیرا بحث تکریم ارباب رجوع نکته ای بسیار اساسی است که باید مد نظر قرار داده شود.

دکتر هادی صبور سرپرست پیشین دی کیلینیک تامین اجتماعی استان نیز افزود:
دکتر  مومنی انگیزه های بسیار بالایی داشته و توانمندی وی نیز بسیار زیاد است امیدوارم  بتوانند در کار خود نهایت موفقیت را بدست آورند.

دکتر محمد مومنی سرپرست جدید دی کیلینیک تامین اجتماعی استان همچنین گفت: امیدوارم هر جا که  دکتر صبور مشغول به فعالیت می شود سربلند سرزنده و سلامت باشند تا بتوانیم از نظرات و تجربیات ارزشمند وی کمال استفاده را نماییم.

🔹 در پایان این مراسم  با اهداء لوح تقدیر ، از تلاش ها و زحمات دکتر صبور تقدیر و تشکر به عمل آمد  و حکم دکتر مومنی در سمت جدید ابلاغ شد.