به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده  رئیس پلیس راه استان ایلام  ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مقابله با کرونا از فردا شنبه  اول آذر خبر داد و گفت: پلیس راه استان تنها مرجع صدور برگه تردد برای ترددهای ضروری می باشد. […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده  رئیس پلیس راه استان ایلام  ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مقابله با کرونا از فردا شنبه  اول آذر خبر داد و گفت: پلیس راه استان تنها مرجع صدور برگه تردد برای ترددهای ضروری می باشد.

وی افزود: :افرادی که نیازمند تردد می باشند با معرفی نامه از دستگاه متبوع یا مدارک مثبته دال بر نیاز ضروری به تردد به پلیس راه استان مراجعه نمایند.

رییس پلیس راه ایلام اظهار داشت: محدودیت های اعلامی شامل تردد ضروری به مراکز بیمارستانی جهت عمل جراحی و افرادی که دارای احضاریه حضور در مراجع قضایی هستند، نمی باشد.

سرهنگ همتی زاده ادامه داد: کارکنان ادارات که محل سکونت و کار آنان در دو نقطه متفاوت قرار دارد، نیز مشمول محدودیت های فوق نمی باشند.

وی بیان داشت: افراد دیگری نیز که نیازمند مراجعه به بیمارستان جهت عمل جراحی و یا دارای احضاریه حضور در مراجع قضایی باشند نیز بایستی به ترتیب گفته شده عمل نمایند.

وی اضافه کرد: وسایل حمل و نقل عمومی بار و مسافر و وسایل نقلیه امدادی و انتظامی از شمول این طرح مستثنی می باشند.

رییس پلیس راه ایلام تاکید کرد: دوربین های ثابت و سیار و هوشمند کنترل تخلفات رانندگی به صورت اتوماتیک اعمال مقررات مربوط به تخلف از طرح را ثبت و جریمه می نمایند.

کد خبر/۴۵۱۷۰