به گزارش خبرنگار راسان؛  بازار داغ انتخابات دور دوم در استان چند روزی است  تنور خود را گرم تر کرده  است، هر کدام از کاندیداها چه به صورت مستقیم و چه از طریق هوادارانش وعده های امید دهنده ی خود را به گوش مردم استان می رسانند.  ازدحام رهگذران در عصرا سبب شده است، بیشتر  […]

انتخابات+

به گزارش خبرنگار راسان؛  بازار داغ انتخابات دور دوم در استان چند روزی است  تنور خود را گرم تر کرده  است، هر کدام از کاندیداها چه به صورت مستقیم و چه از طریق هوادارانش وعده های امید دهنده ی خود را به گوش مردم استان می رسانند.

 ازدحام رهگذران در عصرا سبب شده است، بیشتر  شاهد تبلیغات این افراد باشیم،  آنان در ستادهای خود  با پخش  آهنگ های ای ایران، یار دبستانی من و غیره… می خواهند به نوعی پیام کاندیدای مربوطه خود را  به مردم  هدیه دهند وبگویند مردم تنها نیستید و از سایر هواداران رقیب خود پیشی گرفته بلکه بتوانند زودتر حاصل زحمات خود را ببینند.  

دیدن افرادهایی با لباس های محلی خاکی، بقچه های زیر بغل و شال دور گردن  نشان از گذارندن روز سختی برای این افراد بوده است، اکثر آنان  از خستگی توان ایستادن ندارند ، کوشه ی نشسته تا سخنرانی کاندید ها را شنیده بلکه شاید خبر خوشی به گوش آنان برسد؛ گاهی نیز در میان سخنرانی هایشان  با صدای بلند که شاید توجه کاندیدا را به خود جلب کند تقاضا می کنند که به مردم دروغ نگویند و اگر هدفشان فقط کسب  جایگاه و  منافع است  لااقل با وعده ی پوچ دل مردم را خوش نکنند.

در این بین مردم از نماینده ها برای فرزندانشان اشتغال می خواهند و با امید اینکه این بار نماینده ها بتوانند نام محرومیت را از اسم استان جدا  کنند، در همایش های آنان شرکت میکنند.

از طرفی مردم نیز باید آگاه باشند و وظیفه و کار نماینده مجلس را بدانند، بالا بردن سطح انتظارات مردم  برای جلب رای کاری بیهوده و خلاف عقل و عرف است، وظیفه نماینده مجلس  قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون است.
برای اکثر مردم در همایش های انتخاباتی این سوالات پیش می آید که آیا نماینده انتخابابی بعد از ورود به مجلس و لمس شیرین صندلی بهارستان ، برای برآورده کردن وعده هایشان در بین مردم حاضر می شود یا خود را بچه ی اصیل پایتخت معرفی میکند؟؟

بیایم به خودمان قول دهیم نماینده هایمان را از روی قبیله گرایی و رودرواسی انتخاب و روانه ی مجلس نکنیم!

بیایم به خودمان قول دهیم انتخابمان را به نمک گیرشدن، قسم خوردن،  و…….  بسنده نکنیم.

 بیایم به خودمان  قول دهیم  هدفمان فقط  مهر دادن شناسنامه و  ادای وظیفه نباشد.

بیاییم و بیاییم…..

 به امید روزی که نمایندهای استان به فکر آبادانی شهر و استان محروم مان باشد تا ویرانی هویت جوانانمان به اسم محرومیت..