به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: مسابقات کتابخوانی مجازی با عناوین دقایقی با کتاب (با محوریت معرفی کتاب های مورد علاقه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان به مدت ۳ دقیقه در قالب کلیپ)، کتابخوانی مجازی (خوانش […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: مسابقات کتابخوانی مجازی با عناوین دقایقی با کتاب (با محوریت معرفی کتاب های مورد علاقه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان به مدت ۳ دقیقه در قالب کلیپ)، کتابخوانی مجازی (خوانش زیباترین بخش هایی از هر کتاب ویژه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در قالب کلیپ‌های ۲ دقیقه‌ای) و نامه‌های شفاهی (صحبت کودکان و نوجوانان با مؤلفان کتاب در قالب کلیپ‌های ۲ دقیقه‌ای) برگزار می‌شود.

وی، ورود به فضای مجازی را یک فرصت مناسب دانست وا فزود: می‌توان از فضای مجازی در راستای رفتارها و برنامه‌های فرهنگی بهره برد لذا با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا برخی از برنامه‌های هفته‌ی کتاب را به فضای مجازی برده‌ایم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام عنوان کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ آذرماه به شماره ۰۹۱۸۱۴۳۰۹۲۵ واتساپ یا تلگرام کنند.

خودآموز ادامه داد: به آثار برگزیده جوایز نقدی، بسته‌های فرهنگی و لوح سپاس اهدا می‌شود و برگزیدگان در سایت خبری این اداره کل، معرفی خواهند شد.

بیست‌ و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» و در استان ایلام با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام انجام می‌شود.

کد خبر/۴۵۱۵۷