معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۲۵ مرداد ماه آغاز شده است .

۲۸۳_۳۱۴

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد ایلام؛  منصور احمدی بیان کرد : داوطلبان جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی WWW.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام اقدام نمایند و بعد از ثبت نام از تاریخ ۱۵ شهریور با مراجعه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و ارایه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام  نهایی اقدام نمایند.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با بیش از ۱۶۰ عضو هیات علمی و بیش از ۱۰۰ رشته در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی یکی از بزرگترین دانشگاههای استان ایلام است.

وی بیان کرد این واحد دانشگاهی در ۷۰ رشته کاردانی و کارشناسی بدون آزمون از جمله حقوق ، الکترونیک ، مکانیک، کامپیوتر ، معماری ، عمران، حسابداری و… دانشجو می پذیرد.

احمدی تصریح کرد اکثر رشته های واحد ایلام بر اساس نیاز استان و نیازسنجی و تقاضای داوطلبان تصویب و راه اندازی شده است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد ایلام در خاتمه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است و بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی هیچگونه تفاوتی بین مدرک تحصیلی بدون آزمون و با آزمون وجود ندارد.