به گزارش راسان نیوز؛ طه هاشمی در بازدید از دانشگاه آزاد مهران اظهار داشت: دانشگاه آزاد ایلام با راه‌اندازی مجتمع رفاهی و اقامتی برای زوار عتبات عالیات در شهر مهران به مرکز گردشگری دانشگاه آزاد در غرب کشور تبدیل می‌شود. وی افزود: با مشارکت واحدهای دانشگاه آزاد کشور مرکز گردشگری مذهبی خانواده دانشگاه آزاد اسلامی […]

۱۳۹۴۰۷۱۳۲۳۳۶۳۴۳۵۷۶۲۴۴۶۵۴

به گزارش راسان نیوز؛ طه هاشمی در بازدید از دانشگاه آزاد مهران اظهار داشت: دانشگاه آزاد ایلام با راه‌اندازی مجتمع رفاهی و اقامتی برای زوار عتبات عالیات در شهر مهران به مرکز گردشگری دانشگاه آزاد در غرب کشور تبدیل می‌شود.

وی افزود: با مشارکت واحدهای دانشگاه آزاد کشور مرکز گردشگری مذهبی خانواده دانشگاه آزاد اسلامی شامل “مجتمع رفاهی” و “محل اسکان موقت” راه‌اندازی می‌شود.

وی گفت: استان ایلام و شهر مهران ظرفیت عظیمی برای فعال کردن گردشگری مذهبی غرب کشور، جنوب کشور، مرکز کشور و حتی سراسر کشور دارد و محل مناسبی برای  سفر به عتبات عالیات هستند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: خدمات این طرح‌ها در ابتدا برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد است که شامل ۲ میلیون دانشجو، استاد و کارمند و خانواده‌های آنان است که بالغ‌ بر ۷ میلیون نفر و همچنین ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار فارغ‌التحصیل این دانشگاه می‌شود و در مراحل بعدی برای تمام کسانی است که به عشق امام حسین (ع) و زیارت عتبات عالیات به این استان سفر می‌کنند.

وی گفت: به‌زودی جلسه‌ای در سازمان مرکزی و با دعوت از  واحدهای سراسر کشور برای سرمایه‌گذاری در این پروژه‌های مهم که احداث و راه‌اندازی آنها هم ثواب دارد و هم برای واحدهای سرمایه‌گذار  درآمدزاست برگزار می‌شود.

هاشمی تصریح کرد: پتانسیل‌های دانشگاه آزاد واحد ایلام در شهر مهران شامل جمله ساختمان اداری و زمین مناسب برای احداث پارکینگ،  پمپ‌بنزین، مرکز انتقال زوار به عتبات عالیات و اقامت موقت بسیار  مناسب است و می‌توان به زواری که به سمت کشور عراق سفر می‌کنند و حتی کسانی که از عراق به ایران می‌آیند خدمات‌رسانی مطلوب صورت گیرد.