ایلام، راسان خبر_ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به این استان گفت: این سفر با هدف بررسی برنامه ها و فعالیت های زیست محیطی استان انجام می شود

IMG_20170122_0158

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان، مازیار سلیمان نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده خانم ابتکار روز دوشنبه به ایلام سفر می کند و حضورشان در سه برنامه محوری پیش بینی شده محرز است.
به گفته وی، حضور در نشست شورای اداری استان با موضوع پیشرفت برنامه عمل حفاظت و بهبود محیط زیست استان و محوریت برنامه های زیست محیطی نخستین برنامه ایشان است.
وی افزود: برنامه بعدی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور نشست با رئیس دادگستری، دادستان ها و قضات استان پیرامون حمایت قضایی از برنامه های عملی حفاظت از محیط زیست است.
سلیمان نژاد یادآور شد: دیدار با نمایندگان سمن ها، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، دانشگاهیان، فرهنگیان، سازمان های مردم نهاد زیست محیطی، هنرمندان، فعالان حوزه صنعت، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و هیات های ورزشی دیگر برنامه خانم ابتکار در سفر به استان ایلام است.
مدیرکل اداره حفاظت محیط زیست استان ایلام یادآور شد: این برنامه ها روز دوشنبه و در سالن نشست های استانداری ایلام و با حضور محمدرضا مروارید استاندار برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این نشست ها با محوریت و موضوعیت مشارکت اقشار مردم در حفظ و بهبود وضعیت محیط زیست برگزار می شود، افزود: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست همچنین در برنامه زنده سیمای مرکز ایلام با موضوع محیط زیست این استان شرکت می کند.
این سومین سفر خانم ابتکار در ۲ سال اخیر به استان ایلام است، پیش از این در واپسین روزهای اسفند ۹۴ و اواسط تیر ماه سال جاری معاون رئیس جمهور به این استان سفر کرده بود.