به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_ محمد نوذری، معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان ایلام روز یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چهلمین سال سالگرد انقلاب اسلامی هستیم  انقلابی که در واقع انفجار نور بود زیرا هیچ تحلیگری وقوع انقلاب اسلامی در این منطقه از خاورمیانه را پیش بینی نمی کرد […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_ محمد نوذری، معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان ایلام روز یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چهلمین سال سالگرد انقلاب اسلامی هستیم  انقلابی که در واقع انفجار نور بود زیرا هیچ تحلیگری وقوع انقلاب اسلامی در این منطقه از خاورمیانه را پیش بینی نمی کرد و این یکی از مسائل مهم جهان بشمار می رود.
وی افزود: دو موضوع مهم  که سبب شد انقلاب اسلامی نسبت به سایر انقلاب ها متمایز شود یکی رهبری حضرت امام (ره )در همه جریان ها و دومی حضور و وحدت مردم  در تمامی عرصه ها  مختلف اجتماعی، سیاسی است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان گفت: با توجه به اینکه انقلاب در طول این چهل سال فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است حضور گسترده ملت ایران در  راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر وفاداری آنان به نظام و بیعت مجدد با آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است.
وی افزود:  رسانه ها و خبرنگاران  استان می توانند نقش بسزایی در این راستا داشته باشند.
وی تصریح کرد:‌بدین وسیله اینجانب از همه آحاد مردم شهیدپرور  استان ایلام، احزاب، سیاسیون، تشکل‌ها، مدیران و مسوولان  دعوت می‌کنم  یک‌بار دیگر دشمنان قسم‌خورده انقلاب را مایوس کرده و با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن عامل وحدت، همدلی و دوستی فی‌مابین آحاد مختلف کشور شوند.
نوذری خاطرنشان کرد: تمامی ظرفیت ها و امکانات دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری هر چه بهتر راهپیمایی۲۲بهمن در نقاط مختلف این استان به کار گرفته شده است.
استان ایلام با ۶۷۵ هزار جمعیت یکی از استان های کم جمعیت کشور محسوب می شود.