ایلام، راسان خبر_ معاون عمران استانداری ایلام گفت: ارایه کارت تخفیف بانک شهر در نمایشگاه کتاب قدرت خرید مردم را افزایش داده است.

IMG_20170303_21568

معاون عمران استانداری ایلام در حاشیه بازدید از غرفه بانک شهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر در ایلام گفت: ارایه کارت تخفیف با عاملیت بانک شهر در دهمین نمایشگاه کتاب استان سبب افزایش قدرت خرید شده است.

شاپور پولادی افزود: برای تقویت فرهنگ کتاب خوانی و مطالعه در جامعه بخصوص این چنین نمایشگاه هایی می طلبد بانک عاملی در این حوزه ورود پیدا کند که خوشبختانه بانک شهر در این راستا در دهمین نمایشگاه کتاب استان به خوبی ایفای نقش کرده است.

وی در ادامه استقبال مردم استان را از نمایشگاه کتاب خوب ارزیابی کرد و گفت:یکی از دلایل این استقبال را می توان متنوع بودن کتاب های عرضه شده از سوی ناشران با توجه به سلیقه های مختلف و ارایه بن کارت تخفیف در نمایشگاه عنوان کرد.

معاون عمران استانداری ایلام ابراز امیدواری کرد سال های آتی نیز شاهد برپایی نمایشگاه کتاب در سطح استان باشیم زیرا کتاب غذای روح انسان است و روح انسان نیز نیازمند تنوع غذایی به واسطه توزیع کتاب های متنوع است.

پولادی در خاتمه از بانیان برپایی نمایشگاه کتاب استان از جمله وزارت ارشاد و بانک شهر تشکر و قدرانی و ابراز امیدواری کرد خدمات دهی بانک شهر به عنوان بانک عامل در نمایشگاه های آتی استان چند برابر شود.

.