جلسه هم اندیشی دبیران شورای پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان منطقه 3کشور به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام،  با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان،  دکتر فضلی، رییس مرکز مطالعات و پژوهش های  راهبردی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان […]

جلسه هم اندیشی دبیران شورای پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان منطقه 3کشور به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام،  با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان،  دکتر فضلی، رییس مرکز مطالعات و پژوهش های  راهبردی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن جلسات ارشاد اسلامی شهرستان ایلام  برگزار شد.
 
معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر گفت:  یکی از برنامه های مهمی که هم اکنون و سال های گذشته به آن تاکید شده است  موضوع اقتصاد مقاو متی  در کشور بوده است و وزارت نیز همسو با اهداف مهم نظام با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال  ما باید تلاش کنیم  موانع تولید و اشتغال در سراسر کشور را برطرف و روی این موضوع  تمرکز کنیم.
 
دکتر احمدی افزود: قطعا اهداف وزارت با  شعار امسال  به خوبی مشخص شده  است لذا مسئولان این حوزه  برای  بکارگیری ظرفیت های علمی، پژوهشی و دانشگاهی  در سراسر کشور تلاش  کنند  و با هم افزایی و همکاری با سایر دستگاه ها  ذیربط در حوزه جوانان گره گشای  مسئله ی  اشتغال باشم.
 
وی تصریح کرد : امروزه اشتغال در کشور   امری پیچیده است و وظیفه وزارت نیز شناسایی چالش  ها و رفع  موانع  با  توجه به ویژگی های اقلیمی  جغرافیایی و فرهنگی در هر استان است  و  ما نیز باید در راستای  کاهش آمار بیکاری در کشور تلاش کنیم.
 
نشست صمیمی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش با رؤسای هیئت های ورزشی استان و همایش ارائه یافته های پژوهشی حوزه ورزش و جوانان منطقه 3کشور  از دیگر برنامه های سفر دکتر احمدی به استان می باشد.
 
لازم به ذکر است؛ این همایش صبح امروز دوشنبه (25 اردیبهشت 96)با حضور استان های ، کرمانشاه، لرستان، همدان و مرکزی برگزار  شد.