به گزارش راسان نیوز؛ حجه الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در اجتماع زائران حرم حسینی در شهر ایلام گفت : وقف هدیه ویژه ای است که خداوند به بندگان عطا نموده است تا بندگان از اموال و دارایی خود در عالم برزخ و  تا […]

  download-(2)
 
به گزارش راسان نیوز؛ حجه الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در اجتماع زائران حرم حسینی در شهر ایلام گفت : وقف هدیه ویژه ای است که خداوند به بندگان عطا نموده است تا بندگان از اموال و دارایی خود در عالم برزخ و  تا روز قیامت بهره مند باشند.
وی در ادامه افزود : واقفانی نیک اندیشی بوده اند که سالها و قرنهای گذشته با خداوند معامله کردند و اموال خود را در راه  رضای معبود خویش وقف نموده اند و اکنون موقوفات آنها موجود است و به نیت واقف عمل می شود.
این مقام مسئول اظهار کرد : سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور مهندسی نیات واقفین و ساماندهی و انسجام اجرای نیات مرتبط با زیارت عتبات عالیات از سال ۹۳ طرح زائران حرم حسینی (ع) را به اجراء درآورده است.
حجه الاسلام و المسلمین شرفخانی بیان داشت : امسال از محل اجرای امینانه نیات واقفین تعداد ۹۵۳ نفر از افرادی که تا کنون به عتبات عالیات مشرف نشده اند از مرز مهران و شلمچه به عتبات عالیات مشرف می شوند.
لازم به ذکر است از این تعداد ۸۶۰ نفر از مرز مهران و مابقی از مرز شلمچه اعزام می شوند.