به مناسبت هفته جوان ویژه برنامه های متنوع و متعددی برای اجرا در همه شهرستانهای استان طراحی و تدوین شده است .

resized_DSC08504jpg

به گزارش راسان؛ محمد رضا تردست معاون فرهنگی و امور جوانان با اعلام این خبر گفت : هفته جوان امسال از بیست وهفتم اردیبهشت ماه آغاز و تا دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت و ان شاءاله با همکاری سازمانهای مردم نهاد جوانان و دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در نظر داریم بیش از ۶۰ برنامه متنوع را در استان برگزار نماییم .
تردست مهمترین برنامه های هفته جوان را معرفی الگوهای شاخص به جوانان و ایجاد نشاط در بین این قشر از جامعه خواند و بیان کرد : تلاش برای جلب توجه بیشتر مسئولان به جوانان ، ایجاد انگیزه و نشاط و معرفی جوانان برتر و موفق از جمله اهداف و برنامه های ما در هفته جوان سالجاری می باشد . همچنین سیاست کلی ما تمرکز زدایی از مرکز استان و توجه برابر به همه شهرستانها به تناسب جمعیت جوان و ظرفیتها و قابلیت های آنهاست . بنابراین برنامه هایی که برای این ایام طراحی و تدوین گردیده اند در کلیه شهرستانها قابلیت اجرایی دارند و تلاش خواهیم کرد بطور یکسان در سراسر استان آنها را اجرایی نماییم .
معاون فرهنگی و امور جوانان در پایان اجرای همه برنامه ها با همکاری همگانی ممکن دانست واز همه سازمانهای مردم نهاد جوانان و دستگاههای عضو ستاد ساماندهی امور جوانان جهت تعامل و مشارکت دعوت بعمل آورد .