به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی، حامد عليشیری”افزود:با مشارکت و همکاری کلیه مسئولان و كارشناسان واحدهای مختلف پالايشگاه،فرآیند ممیزی سيستم هاي مديريتي جهت اخذ گواهي نامه هاي اشاره شده در تاريخ ١٢ و ١٣ اسفندماه سال جاري توسط دو نهاد گواهي دهنده بين المللي انجام گرديده است.  وی به اجراي […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی، حامد عليشیری”افزود:با مشارکت و همکاری کلیه مسئولان و كارشناسان واحدهای مختلف پالايشگاه،فرآیند ممیزی سيستم هاي مديريتي جهت اخذ گواهي نامه هاي اشاره شده در تاريخ ١٢ و ١٣ اسفندماه سال جاري توسط دو نهاد گواهي دهنده بين المللي انجام گرديده است.
 وی به اجراي مناسب و دقيق فرآیند مميزي سيستم هاي مديريتي اشاره و تصریح کرد:با توجه به جلسات برگزار شده با ممیزان نهاد گواهی دهنده و ارزیابی های صورت گرفته در واحدهاي مختلف سازمان، پروژه های موردنیاز جدید برای بهبود و ارتقاء سیستم های مدیریتی نیز شناسایی شده که در سال آینده در برنامه اقدامات این شرکت قرار خواهد گرفت.
مهندس علیشیری خاطرنشان کرد: استمرار و استقرار سیستم های  مدیریتی از جمله شاخصه های بسیار مهم جهت ارزیابی عملکرد سازمانها در مسیر تعالی و سرآمدی است که این مهم همواره مورد توجه مدیریت و مسئولین این شرکت می باشد و کاملا همسو با سیاست های ابلاغی ستاد شرکت ملی گاز ایران است.
وی از برگزاری اختتامیه ممیزی سیستم های مدیریتی در این شرکت خبر داد و اظهار داشت:این جلسات به منظور صدور مجدد گواهینامه های بین المللی OHSAS18001،ISO14001، HSE-MS و تمديد گواهي نامه هاي iso9001،  ISO10015 ، iso50001 و iso 3834 برگزار شده است.