به گزارش راسان خبر از روابط  عمومی کمیته امداد استان؛  شبیب جعفرزاده بیان کرد: این لوازم سرمایشی که پنکه زمینی بوده اند در  مناطق محروم شهرستانهای آبدانان، دهلران،چرداول،ملکشاهی و بخش چوار ایلام توزیع شده اند. وی با بیان اینکه مناطق ذکر شده دارای ضریب محرومیت بیشتری نسبت به دیگر نقاط این استان هستند، تصریح کرد: […]

به گزارش راسان خبر از روابط  عمومی کمیته امداد استان؛  شبیب جعفرزاده بیان کرد: این لوازم سرمایشی که پنکه زمینی بوده اند در  مناطق محروم شهرستانهای آبدانان، دهلران،چرداول،ملکشاهی و بخش چوار ایلام توزیع شده اند.

وی با بیان اینکه مناطق ذکر شده دارای ضریب محرومیت بیشتری نسبت به دیگر نقاط این استان هستند، تصریح کرد: برای تأمین این تعداد وسیله، مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات مناطق محروم کشور اختصاص یافته است.

جعفر زاده با عنوان اینکه توزیع کالاهای ضروری بین خانواده های نیازمند از برنامه های حمایتی مهم این نهاد است، تصریح کرد: سال گذشته نیز در چند مرحله کالاها و لوازم خانگی و ضروری بین نیازمندان استان ایلام توزیع شد که شامل بخاری های گازی، بخاری نفتی و تانکر اب بوده است.

وی افزود: در یک مرحله در زمستان سال گذشته بیش از ۳۶۰  دستگاه بخاری گازی در مناطق محروم و سردسیر استان توزیع شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده امداداستان ایلام تصریح کرد:همچنین در یک مرحله دیگر تعداد ۹۰۰ دستگاه بخاری نفتی در مناطقی از این استان که فاقد  گازکشی بود بین نیازمندان توزیع شده است.