مهلت ارسال آثار به بخش خوشنویسی جشنواره ” وقف، چشمه همیشه جاری” تا پایان دیماه سالجاری تمدید شد.

download-(2)

راسان خبر؛ مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار بخش خوشنویسی جشنواره ” وقف، چشمه همیشه جاری” تا پایان دیماه سالجاری گفت: به دلیل استقبال گسترده علاقمندان از نقاط مختلف کشور ، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید شده است.

وی اظهار داشت: پرتال اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه صفحه ویژه ای برای اعلام فراخوان و ثبت نام از متقاضیان برای جشنواره ” وقف، چشمه همیشه جاری” در نظر گرفته است.

 مسئول روابط عمومی اوقاف ایلام بیان کرد : جشنواره خوشنویسی از سری جشنواره ” وقف، چشمه همیشه جاری” است که سازمان اوقاف در سالهای اخیر اقدام به برگزاری آن نموده است و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام امسال میزبان بخش خوشنویسی این جشنواره می باشد.

وی افزود: جشنواره فرهنگی هنری ” وقف، چشمه همیشه جاری” در جهت ترویج فرهنگ وقف در میان اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و هنرمندان برگزار می شود.

 دارابی از برگزاری اختتامیه و معرفی برگزیدگان این جشنواره در بهمن ماه خبر داد و تصریح کرد: نتایج آثار رسیده به دبیرخانه پس از جمع آوری و داوری به سازمان اوقاف معرفی می شوند و در روز اختتامیه آثار برتر معرفی و تجلیل خواهند شد.