ایلام، راسان خبر؛ معاون اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام از تمدید مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره مشارکت ملی با رویکرد (گردشگری حلال – ظرفیت ایرانی ) خبر داد.

jorieh

به گزارش راسان خبر؛  “جوریه کلانتری” معاون گر دشگری بیان داشت :  این جشنواره که در حوزه های عکس، فیلم، ایده و خاطره نویسی از ۱۵ اردیبهشت شروع و تا ۱۵ مرداد ماه به اتمام می رسید با تمهیدات صورت گرفته از سوی معاون محترم گردشگری کشور مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه ۹۵ تمدید شد.

کلانتری اظهار داشت :  آثار در حوزه های عکس و فیلم با رویکرد آزاد و تمامی جاذبه های فرهنگی ، تاریخی، مذهبی و انسان ساز پذیرفته می شود .

وی عنوان کرد : سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در چهار بخش عکس (مردمی و حرفه ای)، فیلم ، سفرنامه نویسی و ایده با استفاده از عنوان اصلی جشنواره ، به برگزیدگان اول تا سوم هر حوزه  از فعالان صنعت گردشگری و آثار برگزیده جشنواره مذکور تجلیل بعمل می اید.

کلانتری در پایان ادامه داد : عموم مردم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری جشنواره داوران به آدرس سایت؛‌  http://www.irantourismfestiva13.coml   جشنواره مشارکت ملی گردشگری حلال ظرفیت ایرانی مراجعه فرمایند