ایلام، راسان خبر_ معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در جلسه شورای اداری شهرستان تنگستان گفت: بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشران توسعه کشور است.

IMG_20170201_39842

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست،در این جلسه که بعد از ظهر دیروز در سالن جلسات فرمانداری تنگستان برگزار شد مهندس صدوقی مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار، مهندس کارگزار معاون حقوقی، تنظیم مقررات و امور جمعی شرکت مخابرات، پارسیده سرپرست پست استان بوشهر، بحرانی مدیر عامل شرکت مخابرات بوشهر، دهدشتی فرماندار تنگستان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان حضور داشتند.

مهندس مهری در این جلسه که به نیابت از دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافته بود ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در جهان خواند.

مدیر عامل یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم را به سرانجام رسیدن برجام دانست و تصریح کرد: پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های سلامت، صنعت و کشاورزی و بازرگانی از نتایج مهم این توافق است.

وی همچنین بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را پیش ران توسعه کشور دانست و بیان کرد: اگر بتوانیم زیر ساخت های مناسبی در این بخش آماده کنیم، توسعه گسترده ای را در دیگر حوزه ها شاهد خواهیم بود .

مهری در این جلسه گزارشی از عملکرد چهل ماهه در بخش های مخابرات، پست، پست بانک، همراه اول، رایتل، ایرانسل و سازمان فناوری اطلاعات ارائه داد و گفت: پهنای باند اینترنت از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون نه برابر افزایش داشته است.

دهدشتی فرماندار دشتستان نیز در ادامه به اقدامات ارزشمندی که در دولت تدبیر و امید صورت گرفته اشاره کرد و گفت: پیشرفت و اقدامات انجام شده طی چهل ماه گذشته، معادل چهل سال گذشته این شهرستان در حوزه عمرانی و توسعه ای بوده است.

در ابتدای جلسه مهندس کارگزار و مهندس صدوقی گزارشی از اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید ارائه نمودند.