راسان خبر ایلام_ دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان، نتایج ارزیابی عملکرد سال گذشته ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را اعلام کرد.

ahmadiivezarat.jpg

به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارتخان ورزش و جوانان ظی گزارشی نتایج ارزیابی عملکرد سال ۹۴ ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را اعلام کرد که بر اساس آن، ادارات ورزش و جوانان استانها به سه گروه تقسیم شده بودند .
سیروس احمدی بیان کرد : استان ایلام پس از قرار گرفتن در گروه سوم موفق به کسب رتبه دوم عملکرد در گروه خود شد . گروه اول ارزیابی ها شامل استان های گیلان، مازندران، فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان و آذربایجان شرقی می شود که ادارات کل ورزش و جوانان استان های اصفهان، خوزستان و مازندران رتبه های اول تا سوم این گروه را به خود اختصاص دادند.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان ، گروه دوم را متشکل از یازده استان یزد، زنجان، لرستان، کرمان، کرمانشاه، مرکزی، همدان، اردبیل، آذربایجان غربی، گلستان و البرز عنوان کرد که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در جایگاه نخست و استان های کرمانشاه و همدان در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
وی در ادامه و در خصوص برترین های گروه سوم اظهار داشت: این گروه شامل دوازده استان خراسان شمالی و جنوبی، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، قم، سمنان،‌ ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان است که ادارات کل ورزش و جوانان استان های قم ، ایلام و سمنان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.