ایلام، راسان خبر_بانک تجارت آبدانان در رده سنی خردسالان و هیئت هندبال چرداول در رده سنی نونهالان قهرمان اولین جشنواره هندبال استان شدند.

fffff

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ایلام؛ مسعود الماسی دبیر هیئت و مسئول برگزاری اولین جشنواره هندبال استان نتایج رقابت تیم های شرکت کننده در این جشنواره را اعلام کرد .
وی گفت: این رقابتها با حضور تیم هایی از شهرستانهای ملکشاهی، ایلام ، چرداول ، بدره و آبدانان برگزار شد و شهرستان دهلران با وجود فعال بودن هیئت هندبال به دلایلی امکان حضور در مسابقات را پیدا نکرد .
الماسی استعدادیابی را یکی از اهداف این دور از رقابتها عنوان کرد و توضیح داد : خوشبختانه در بین خردسالان و نونهالان استعدادهای بسیار خوبی شناسایی شد که امیدواریم هیئت هندبال استان بتواند با اجرای برنامه های بلند مدت خود ، ورزشکاران حرفه ای و شایسته ای را از بین این افراد تحویل جامعه ورزش استان و کشور دهد .
دبیر هیئت هندبال استان تیم های اول تا سوم جشنواره هندبال را به این تربیت اعلام کرد : در رده سنی خردسالان ، بانک تجارت آبدانان ، بانک رفاه ایلام ، هیئت هندبال آبدانان مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در رده سنی نونهالان نیز هیئت هندبال چرداول ، هیئت هندبال بدره و بانک رفاه ایلام بر سکوی اول تا سوم ایستادند . تیم بدره به عنوان تیم اخلاق جشنواره ، همچنین سامان آزادی از بانک رفاه ایلام در رده خردسالان و بهروز طرزی فرد از هیئت هندبال ملکشاهی در رده سنی نونهالان به عنوان بازیکنان اخلاق شناخته شدند .
امیر رضا نوروزی از بانک تجارت آبدانان و علیرضا جهانی از هیئت هندبال چرداول، به ترتیب در رده های خردسالان و نونهالان فنی ترین بازیکنان جشنواره بودند.
عنوان اقای گل مسابقات هم به مبین نوروزی از هیئت هندبال آبدنان در رده خردسالان و علیرضا بیابانی از هیئت هندبال بدره در رده سنی نونهالان رسید .